Regulamin

 1. Domek można rezerwować telefonicznie lub przez e-maila.
 2. Gwarancją rezerwacji jest wpłata telefonicznie bądź mailowo ustalonego zadatku.
 3. Zadatek jest zwracany w przypadku odwołania rezerwacji na 60 dni przed planowanym przyjazdem.
 4. Pozostała kwota za pobyt pobierana jest zgodnie z ustaleniem. W przypadku skrócenia pobytu kwota nie podlega zwrotowi.
 5. Właściciel zastrzega sobie prawo pobrania kaucji.
 6. Na terenie obiektu obowiązuje całkowity zakaz palenia.
 7. Zakazane jest używanie w Domku otwartego ognia (m.in. lampek naftowych, gazowych, własnych kuchenek, świeczek). Wszelkie lampiony i inne przedmioty służą wyłącznie do dekoracji. Za naruszenie zakazu Goście zobowiązani są zapłacić karę w wysokości 300 zł.
 8. Korzystając z kominka i grilla należy zachować szczególną ostrożność.
 9. Dostępność drewna i jego ewentualną cenę należy wcześniej ustalić z właścicielem obiektu.
 10. Wynajmujący zobowiązuje się zapewnić Gościom pościel, ręczniki. Wymiana ręczników i pościeli odbywa się za dodatkową opłatą.
 11. Jeżeli ręczniki oraz pościel będą używane do wycierania obuwia, podłogi itp. w dniu wyjazdu Goście będą musieli ponieść koszty na zakup nowych ręczników oraz pościeli.
 12. Nie przyjmujemy zwierząt.
 13. Cisza nocna obowiązuje od 22:00 – 06:00.
 14. Doba w Domku rozpoczyna się w dniu przyjazdu o godzinie 16:00 a w dniu wyjazdu kończy się o godzinie 10:00.
 15. Zakwaterowanie i wykwaterowanie odbywa się w obecności Wynajmującego. Prosimy o wcześniejsze zgłaszanie właścicielowi godziny przyjazdu i wyjazdu, w celu umożliwienia sprawnego odbioru domku.
 16. Śmieci i inne odpady należy składować w pojemniku znajdującym się na zewnątrz Domku.
 17. Goście zobowiązani są w szczególności do:
  - utrzymania we własnym zakresie porządku i czystości w pomieszczeniach Domku i na tarasie (dlatego prosimy o chodzenie w pantoflach), a także w altanie, strefie SPA i w sali zabaw dla dzieci.
  - korzystania z urządzeń znajdujących się w obiekcie w sposób nie powodujący uszkodzeń ani pogorszenia ich stanu.
 18. Goście ponoszą odpowiedzialność majątkową w razie powstania jakichkolwiek szkód oraz w przypadku zaginięcia wszelkich przedmiotów w Domku.
 19. Za wszystkie rzeczy osobiste znajdujące się w Domku odpowiadają wynajmujący Goście.
 20. W związku z ponoszeniem przez opiekunów odpowiedzialności za bezpieczeństwo i za wszelkie skutki działań swoich dzieci, właściciel obiektu zwraca się z prośbą o wzmożoną opiekę nad nimi. Za bezpieczeństwo dzieci przebywających na terenie obiektu odpowiedzialność ponoszą opiekunowie. Korzystanie z placu zabaw, sali zabaw, doku, trampoliny i innej infrastruktury przeznaczonej dla dzieci musi odbywać się wyłącznie pod opieką osoby dorosłej na własną odpowiedzialność. Do trampoliny dzieci wchodzą bez obuwia!
 21. W razie ciężkiego naruszenia postanowień Regulaminu, Wynajmujący uprawniony jest do jednostronnego skrócenia okresu pobytu Gości i nakazaniu niezwłocznego opuszczenia Domku.
 22. W przypadku skrócenia pobytu na zasadach określonych w punkcie 21, opłata za pobyt nie podlega zwrotowi.
 23. Uprzejmie prosimy o gaszenia światła w dzień zarówno w Domku jak i na zewnątrz, w przeciwnym wypadku mogą być naliczone dodatkowe opłaty.
 24. Na terenie obiektu mogą przebywać tylko Goście naszych domków. Tylko Goście naszych domków mogą korzystać z wszystkich atrakcji obiektu.
 25. O osobach odwiedzających naszych Gości - Właściciel obiektu bezwzględnie ma być powiadomiony co najmniej 5 godzin wcześniej. Osoby odwiedzające nie mogą korzystać z atrakcji obiektu.
 26. Warunki korzystania z balii ustalane są z właścicielem obiektu. Chęć skorzystania z balii prosimy zgłaszać co najmniej jeden dzień wcześniej.

Opinie naszych gości

 • Katarzyna Sznabel

  Domek rewelacja. Czyściutko, estetycznie, gustownie - wystrój dostosowany do pory roku. Widok z okna zapiera dech patrząc na pasmo Tatr. Polecam.

 • Teresa Szymon Wędrychowicz

  Super pobyt! Domki rewelacyjne okolica piękna, widoki piękne. Polecam w 100%. Dziękujemy bardzo za fajnie spędzony czas.

 • Monika Kubiak-Świniarska

  Przepiękne okolice:) Domki rewelacja:) Właściciele super:) Aż chce się wracać! Polecam w 100%!!!