Baseny termalne

Termy BukovinaBukowina Tatrzańska

W Termach BUKOVINA znajdziesz baseny rekreacyjne i pływackie wewnątrz oraz na zewnątrz. Położone z dala od zgiełku, w otoczeniu podhalańskich lasów.

Temperatura wody termalnej waha się od 30 do 38C, znana jest ze zdrowotnych właściwości. Skorzystasz tu z licznych saun, łaźni parowych, a także fantastycznego jacuzzi i setek metrów szalonych, wodnych zjeżdżalni!

Termy Bukovina
fot. www.termybukovina.pl

Zobacz stronę www.termybukovina.pl. Odległość 3 km. Sezon LATO/ZIMA

Terma Bania Białka Tatrzańska

Woda wykorzystywana w Termie Bania pozyskiwana jest z głębokości 2500 metrów. Do basenów trafia po oddaniu części energii cieplnej, zachowując przy tym cenne mikroelementy.

Obiekt podzielony jest na kilka stref: relaksu, zabawy oraz osobnej strefy z saunami. Specjalnie wydzielone miejsce do zabawy zostało także przeznaczone dla najmłodszych. Baseny są zarówno zewnętrzne, jak i wewnętrzne.

Termy Bania
fot.termabania.pl

Zobacz stronę www.termabania.pl. Odległość 7,5 km. Sezon LATO/ZIMA

Termy PodhalańskieSzaflary

To obiekt rekreacyjno-wypoczynkowy z basenami termalnymi i apartamentami w podhalańskiej miejscowości Szaflary.

Znajdziemy tutaj: bicze wodne, ławki do masażu, jeżyki, gejzery. Ponadto, miejsce na wypoczynek z dziećmi - brodzik wraz ze zjeżdżalnią Słonikiem oraz Dziecięcą Zatokę latem. Można wypróbować także 55-metrową zjeżdżalnię.

Termy Szaflary
fot. www.termyszaflary.com

Zobacz stronę www.termyszaflary.com. Odległość 8,5 km. Sezon LATO/ZIMA

Gorący Potok Szaflary

Gorący Potok to kompleks kilkunastu unikalnych basenów zewnętrznych z naturalną, surową wodą siarkową - 21 niecek basenowych o różnej charakterystyce.

Fontanny, masaże wodne i gejzery, zjeżdżalnie, park linowy i ścianka wspinaczkowa oraz strefa dziecięca - to wszystko czeka na nas w Gorącym Potoku. Ponadto, znajdziemy tutaj odprężającą strefę saun i restaurację z wyśmienitymi stekami.

Gorący Potok
fot.www.goracypotok.pl

Zobacz stronę www.goracypotok.pl/. Odległość 8,5 km. Sezon ZIMA

Chochołowskie Termy Chochołów

Chochołowskie Termy to prawie 3 tysiące m2 lustra wody i 30 niecek basenowych. Możemy tu skorzystać także ze strefy leczniczej z wodą siarczkową i solankową.

W Chochołowskich Termach każdy znajdzie moc atrakcji: gejzery, rwącą rzekę, sztuczną falę, stanowiska do hydromasażu oraz piaszczystą plażę i wodny plac zabaw na zewnątrz, w sezonie letnim. Znajdziemy tu także sauny i groty solne.

Termy Chochołów
fot. www.chocholowskietermy.pl

Zobacz stronę www.chocholowskietermy.pl. Odległość 25 km. Sezon ZIMA

Opinie naszych gości

  • Katarzyna Sznabel

    Domek rewelacja. Czyściutko, estetycznie, gustownie - wystrój dostosowany do pory roku. Widok z okna zapiera dech patrząc na pasmo Tatr. Polecam.

  • Teresa Szymon Wędrychowicz

    Super pobyt! Domki rewelacyjne okolica piękna, widoki piękne. Polecam w 100%. Dziękujemy bardzo za fajnie spędzony czas.

  • Monika Kubiak-Świniarska

    Przepiękne okolice:) Domki rewelacja:) Właściciele super:) Aż chce się wracać! Polecam w 100%!!!