Wyciągi narciarskie

Stacja narciarskaU Steni

Tuż obok Domków Marzenie znajduje się kameralna stacja narciarska u Steni! Miejsce idealne dla początkujących oraz dzieci.

U Steni znajdziemy 500 metrowy wyciąg teleskopowy, z 3 trasami zjazdowymi, a także wypożyczalnię sprzętu oraz szkółkę narciarską. Atutem tego miejsca są także piękne widoki na tatrzańskie panoramy oraz malowniczą okolicę.

U Steni
fot. www.usteni.z-ne.pl

Zobacz stronę usteni.z-ne.pl. Odległość 200 m. Sezon ZIMA

Rusiń-SKI Bukowina Tatrzańska

RUSIŃ-SKI to miejsce, gdzie na narty może przyjechać cała rodzina i skąd rozciąga się wspaniały widok na Tatry, Gorce i Babią Górę.

Na stacji znajdziemy 5 tras zjazdowych o różnym stopniu trudności, sześcioosobową kolej krzesełkową Porshe Design, czteroosobową kolej krzesełkową, dwa wyciągi orczykowe oraz babylift, a także tor do snowtubingu.

Rusiń-SKI
fot.www.rusin-ski.pl

Zobacz stronę www.rusin-ski.pl. Odległość 3 km. Sezon ZIMA

Olczań-SKIBukowina Tatrzańska

To kompleks 4 wyciągów narciarskich umiejscowionych w centrum Bukowiny Tatrzańskiej, w skład którego wchodzą 3 wyciągi orczykowe oraz kolej krzesełkowa.

Na miejscu znajdziemy sztucznie naśnieżane, ratrakowane i oświetlone trasy dla doświadczonych narciarzy oraz początkujących. To tutaj znajduje się pierwsze w Polsce centrum treningowe (Akademia narciarska Jakub Ilewicz).

OlczańSki
fot. www.olczan-ski.pl

Zobacz stronę www.olczan-ski.pl. Odległość 2 km. Sezon ZIMA

Kotelnica Białczańska Białka Tatrzańska

Ośrodek Narciarski Kotelnica Białaczańska, jest największą stacją narciarską położoną na Podhalu. Doskonała zarówno dla sportowców, jak i amatorów narciarstwa.

Dysponuje 14 kilometrami tras o różnym stopniu trudności. Coś dla siebie znajdą tutaj również biegacze narciarscy - kilkanaście kilometrów tras biegowych. Ponadto na miejscu znajdziemy regionalne karczmy, wypożyczalnie i szkoły narciarskie.

Kotelnica Białczańska
fot. www.bialkatatrzanska.pl

Zobacz stronę www.bialkatatrzanska.pl/. Odległość 5 km. Sezon ZIMA

Bania Ski & Fun Białka Tatrzańska

Bania Ski & Fun to ośrodek narciarski zlokalizowany w Białce Tatrzańskiej tuż obok Termy Bania oraz Hotelu Bania **** Thermal & Ski.

Stacja została przygotowana z myślą o najmłodszych oraz tych, którzy na białym puchu stawiają pierwsze kroki. Na miejscu znajdziemy bogate zaplecze gastronomiczne, trasy do zjeżdżania na sankach oraz do snowtubingu.

Bania
fot. www.hotelbania.pl

Zobacz stronę www.hotelbania.pl. Odległość 7,5 km. Sezon ZIMA

Kaniówka Biłka Tatrzańska

Ośrodek Narciarski Kotelnica Białczańska jest jednym z najpopularniejszych, jeśli nie najpopularniejszym ośrodkiem narciarskim w Polsce.

To kompleks 5 wyciągów narciarskich w górnej części Białki Tatrzańskiej. Idealne miejsce dla rodzin z dziećmi, znane między innymi z organizacji profesjonalnych zajęć dla początkujących, nawet najmniejszych narciarzy.

Kaniówka SKI
fot. www.kaniowka.pl

Zobacz stronę www.kaniowka.pl/. Odległość 6 km. Sezon ZIMA

Koziniec-SKICzarna Góra

Stacja Narciarska Koziniec - Czarna Góra ulokowana jest w miejscowości Czarna Góra w sąsiedztwie Białki Tatrzańskiej i Bukowiny Tatrzańskiej.

Stacja Narciarska Czarna Góra- Koziniec pozwala cieszyć się atrakcjami ośmiu tras. Stacja dysponuje trasami na każdego narciarza. Na miejscu znajdziemy Karczmę Koziniec z widokiem na pasmo gór bielskich, ponadto wypożyczalnię i instruktorów.

Koziniec - wyciąg narciasrki na Podhalu
fot. www.koziniec-ski.pl

Zobacz stronę www.koziniec-ski.pl. Odległość 6 km. Sezon ZIMA

GrapaSki Czarna Góra

GrapaSki to rodzinny Kompleks Narciarski, położony dokładnie naprzeciwko Kotelnicy Białczańskiej – we wsi Czarna Góra.

Narciarze chwalą sobie zróżnicowanie tras, brak „tłoku” na stoku oraz liczne atrakcje, zarówno dla dzieci jak i dla zaawansowanych narciarzy. Od 2019 roku – kompleks działa także latem.

Grapa Ski Czarna Góra
fot. grapa.ski

Zobacz stronę www.grapa.ski. Odległość 6,5 km. Sezon ZIMA

Jurgów-SKIJurgów

Stacja narciarska JURGÓW SKI oferuje 7 tras narciarskich, łącznie 4,5 km tras, zróżnicowanych pod względem trudności, nachylenia oraz długości.

Na pewno każdy narciarz znajdzie tutaj coś dla siebie. Ośrodek może poszczycić się jedną z najtrudniejszych tras narciarskich na Podhalu, które są przeznaczone dla posiadających spore umiejętności narciarzy czy też snowboardzistów.

Jurgów SKI
fot. www.jurgowski.pl

Zobacz stronę www.jurgowski.pl. Odległość 9 km. Sezon ZIMA

Stacja narciasrka Małe Ciche

Stacja narciarska z 7 trasami zjazdowymi o różnym stopniu trudności. Miejsce odpowiednie także dla rodzin z dziećmi i początkujących narciarzy.

Na miejscu dostępna jest także wypożyczalnia sprzętu, serwis i sklep sportowy, szkoła narciarska oraz punkty gastronomiczne. Małe Ciche to kameralna miejscowość z wyjątkowym klimatem i widokami na tatrzańskie szczyty. Warta odwiedzenia!

Stacja narciarska Małe Ciche
fot. www.maleciche.com

Zobacz stronę www.maleciche.com. Odległość 9 km. Sezon ZIMA

Opinie naszych gości

  • Katarzyna Sznabel

    Domek rewelacja. Czyściutko, estetycznie, gustownie - wystrój dostosowany do pory roku. Widok z okna zapiera dech patrząc na pasmo Tatr. Polecam.

  • Teresa Szymon Wędrychowicz

    Super pobyt! Domki rewelacyjne okolica piękna, widoki piękne. Polecam w 100%. Dziękujemy bardzo za fajnie spędzony czas.

  • Monika Kubiak-Świniarska

    Przepiękne okolice:) Domki rewelacja:) Właściciele super:) Aż chce się wracać! Polecam w 100%!!!