Polecane atrakcje

Ośrodek JeździeckiBukowina Tatrzańska

Znajduje się tuż przy granicy z Tatrzańskim Parkiem Narodowym. Tereny do jazdy są wyjątkowo malownicze, pozwalają na relaks i wyciszenie.

Ośrodek organizuje imprezy integracyjne, rajdy konne, wycieczki konne, obozy jeździeckie, sekcje jeździeckie, a także można skorzystać z nauki jazdy na ujeżdżalni bądź w terenie. Aktualnie stado liczy kilkanaście koni głównie rasy małopolskiej.

Ośrodek Jeździecki
fot. www.kwaterybukowina.pl

Zobacz stronę www.kwaterybukowina.pl. Odległość 3 km. Sezon LATO/ZIMA

Loty widokowe Nowy Targ

Lotisko w Nowym Targu jest kameralne i dostepne tylko dla aeroklubu, który organizuje na jego terenie liczne atrakcje oraz wydarzenia.

Aeroklub to nie tylko loty widokowe, ale i skoki spadochronowe, kursy lotnicze i wiele innych. Co roku na terenie lotniska organizowany jest Piknik Lotniczy, który gromadzi wielu fanów powietrznych przygód, a także zawody balonowe o Puchar PCD Salami.

>Loty widokowe
fot.www.aeroklub.nowytarg.pl

Zobacz stronę www.aeroklub.nowytarg.pl. Odległość 15 km. Sezon LATO/ZIMA

Parki linowe:Białka Tatrzańska, Zakopane

Parki linowe to popularna rozrywka dla całej rodziny. W okolicy nie brakuje tras, ścianek wspinaczkowych o różnym stopniu trudności.

Park linowy w Białce Tatrzańskiej dysponuje 3 trasami. W swojej ofercie jako pierwszy w Polsce miał Quick Jump, czyli swobodny skok z 14 m. W parku można także zorganizować urodziny, zajęcia szkolne i wydarzenie firmowe.

Parki linowe
fot. www.parklinowybialka.pl

Zobacz stronę www.parklinowybialka.pl. Odległość 10 km. Sezon LATO

Park rozrywki Spiska Kraina Niedzica

Spiska Kraina to miejsce, które łączy w sobie zabawę i naukę. Można zaplanować tu cały dzień pełen atrakcji, radości, ale i zwiedzania oraz poznawania okolicy.

Spiska Kraina to kompleks, na który składają się między innymi: parki miniatur, małpi gaj, parki linowe, automaty do gier dla dzieci, trampoliny, tubing ślizg. Na miejscu zjemy pyszne gofry, a także smaczny obiad w znanej Karczmie Zadyma.

Spiska Kraina
fot. www.spiskakraina.pl

Zobacz stronę www.spiskakraina.pl. Odległość 30 km. Sezon LATO

Zamek Dunajec Niedzica

W chwili obecnej na zamku mieści się muzeum oraz pokoje gościnne. Poza Zamkiem możemy zwiedzić Wozownię i Spichlerz.

Niezwykle urokliwie położony zamek w Niedzicy leży nad samym Zalewem Czorsztyńskim. Zamek w Niedzicy jest jednym z najpiękniejszych i najbardziej znanych zamków w Polsce i stanowi niewątpliwą atrakcję Podhala, Pienin i polskiego Spiszu.

Zamek Dunajec
fot. www.polskieszlaki.pl/zamek-w-niedzicy.htm

Zobacz stronę www.zamekniedzica.pl. Odległość 30 km. Sezon LATO

Spływ Dunajcem Sromowce

Spływ Dunajcem to jedna z najpopularniejszych i dość niecodziennych atrakcji. To lekcja kultury i tradycji połączona z relaksem i przygodą.

Sezon flisacki trwa od 1 kwietnia do 31 października. Spływ rozpoczyna się na przystani flisackiej w Sromowcach Katach lub na przystani w Sromowcach Niżnych. Bilety można nabyć w kasach na obu przystaniach.

Spływ Dunajcem
fot. www.flisacy.pl

Zobacz stronę www.flisacy.pl. Odległość 45 km. Sezon LATO

Ścieżka w koronach drzewSłowacja

Ścieżka w Koronach Drzew Bachledka usytuowana jest na granicy Pienińskiego i Tatrzańskiego Parku Narodowego, w samym sercu zróżnicowanego gatunkowo lasu.

Trasa o długości ponad 600 m prowadzi przez pełen niespodzianek i ciekawostek las, pokazując zwiedzającym wyjątkowość natury Magury Spiskiej. Odwiedzający nas turysta, poznając miejscowe lasy oraz bardzo rzadko występujące rośliny i zwierzęta.

Ścieżka w koronach drzew
fot. www.chodnikkorunamistromov.sk/pl

Zobacz stronę www.chodnikkorunamistromov.sk/pl. Odległość 25 km. Sezon LATO/ZIMA

Opinie naszych gości

  • Katarzyna Sznabel

    Domek rewelacja. Czyściutko, estetycznie, gustownie - wystrój dostosowany do pory roku. Widok z okna zapiera dech patrząc na pasmo Tatr. Polecam.

  • Teresa Szymon Wędrychowicz

    Super pobyt! Domki rewelacyjne okolica piękna, widoki piękne. Polecam w 100%. Dziękujemy bardzo za fajnie spędzony czas.

  • Monika Kubiak-Świniarska

    Przepiękne okolice:) Domki rewelacja:) Właściciele super:) Aż chce się wracać! Polecam w 100%!!!